Блендер BOSCH MMB21P0R • MILD
, , , ,

Блендер BOSCH MMB21P0R

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006746

BOSCH MMB21P0R
Блендер
бела црвена боја
500W
Пластичен сад со капацитет од 2.4л за течност и 1.5л за храна
Дробење мраз
2 брзини
мерица во капакот со капацитет од 50мл

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачен блендер BOSCH MMB21P0R

Опис:

MMB21P0R e рачен блендер од 500 W

Мотор од 500 W, едноставно најдобри резултати

Не се грижете за чистење по употреба: бокалот, капакот и дозерот може да се мијат во машина за садови

Удобно и едноставно ракување: едно главно копче со 2 брзини

Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна

Перформанси:

Мотор од 500 W, едноставно најдобри резултати

Нож од нерѓосувачки челик за сечење и правење каши
Погоден за дробење на мраз

Комфорт:

Удобно и едноставно ракување: едно главно копче со 2 брзини и Pulse funkcija

Pulse funkcija: работи како пулс

Мерица на садот (максимум 1500 ml)

Безбедност:

Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Целосна гаранција на производот од 24 месеци