Блендер BEKO TBP 5301 X • MILD
-12%
, , , ,

Блендер BEKO TBP 5301 X

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90603

Моќност 300 W
Материјал за бокал Тритан
Капацитет на бокалот 0,6 L
Преносливо шише Да
Преносливо шише со капацитет 600 mL
Боја Нерѓосувачки челик

2.199,00 ден 2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Функцијата IceCrush ви овозможува да добиете мазен, искршен мраз за само неколку секунди со само едно притискање на копче! Сега можете да направите здрави смути, коктели и други пијалоци со кршен мраз во вашиот дом!
ШИШЕ БЛЕДЕР КОЕ ОДИ СЕКАДЕ
Изблендирајте го пијалокот, земете го шишето и одете! Преносното шише е направено од нераскинлив тритан и има капа за пиење што го спречува излевањето. Изблендирајте дома и однесете го пијалокот каде било во преносливо шише.
Цврсто И СТАБИЛНО ДРЖЕЊЕ
Нозете што не се лизгаат ќе го зацврстат блендерот и ќе го одржат цврст и стабилен на работната површина во кујната.
Моќност 300 W
Материјал за бокал Тритан
Капацитет на бокалот 0,6 L
Преносливо шише Да
Преносливо шише со капацитет 600 mL
Боја Нерѓосувачки челик