Блендер смути GORENJE BSM 600E • MILD
, , , ,

Блендер смути GORENJE BSM 600E

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015238

Смути · BSM600E
Моќност на моторот (max): 320 W, AC мотор за сигурно работење

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Смути · BSM600E
Моќност на моторот (max): 320 W, AC мотор за сигурно работење.

ДВА САДА БЕЗ БПА
More choices for you
Смути блендерот вклучува два сада за лесна и разновидна употреба. Понесете еден сад за смути на работа и оставете го другиот во фрижидер. Садот не содржи штетен бисфренол А (BPAfree).
Прецизно и едноставно

Единственото копче на апаратот е дизајнирано за едноставно и прецизно работење. Можете да изберете помеѓу две брзини и пулсирачка функција за да добиете најдобри резултати. Уживајте во перформансите!

Остар и ефикасен

Иновативниот дизајн на ножот со четири сечила изработен од не’рѓосувачки челик обезбедува оптимално блендирање на состојките. Со моќниот мотор од 250W, исто така, ефикасно ќе сечкате и мраз, замрзнато овошје и ореви. По употреба, едноставно исплакнете го ножот со проточна вода. За вкусни смути пијалаци, шејкови и коктели!