Блендер рачен ST HBCE-500KBR • MILD
, , , ,

Блендер рачен ST HBCE-500KBR

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006209

ST HBCE-500KBR Superior Technology
Стапчест блендер + сецко 3 во 1
Боја Црна-Црвена
Моќност 500W

1.600,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST HBCE-500KBR Superior Technology
Стапчест блендер + сецко 3 во 1
Боја Црна-Црвена
Моќност 500W
2 брзини
сад за мерење + сецко + маталка
метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
изработка од висококвалитетна ABS пластика
сечила од нерѓосувачки челик
ултра тивка работа