Блендер рачен GORENJE HBC 807 QB • MILD
, , , ,

Блендер рачен GORENJE HBC 807 QB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015742

Рачна мешалка · HBC807QB
Моќност на моторот: 800 W, директен DC напон, Капацитет на садот за мешање: 0,5 l, волумен на садот за сечкање: 0,5 l

3.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачна мешалка · HBC807QB
Моќност на моторот: 800 W, директен DC напон, Капацитет на садот за мешање: 0,5 l, волумен на садот за сечкање: 0,5 l
DC МОТОР
Економичен и долготраен
Овој робустен и сигурен мотор нема да ве изневери. Тој е многу високо енергетски ефикасен и дизајниран за долг животен век.
Лесен за употреба и чистење

По употреба, едноставно отстранете го додатокот за мешање (нога) и измијте го под млаз вода. Покрај тоа, ќе заштедите простор за складирање.
Остри и долготрајни

Иновативно дизајнираниот нож од нерѓосувачки челик овозможува брзо и темелно мешање, сечење и пирење на вашата храна.