Аспиратор VIVAX CHO-60CSA210A GW • MILD
, ,

Аспиратор VIVAX CHO-60CSA210A GW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014638

Основни карактеристики:

Тип: Ѕиден

Број брзини: 2

Мотор(W): 70

Боја: Бела

Гаранција: 36 месеци

10.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60CSA210A GW
Енергетска класа: A
Димензии (ВxШxД): 60×105.5x32cm
Тип: Ѕиден
Бучавост dB: 51
Гаранција: 3 год.

Vivax аспираторите со со традиционален изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Аспираторите се создадени со ниска бучавост и лед светла кои штедат енергија и ововзможуваат подобра видливост при готвењето. Уживајте во вашето готвење со Vivax!

Основни карактеристики:

Тип: Ѕиден

Број брзини: 2

Мотор(W): 70

Боја: Бела

Гаранција: 36 месеци

Шифра: 1014638 Категорија: , ,