Апарат за пуканки ARIETE 2956 • MILD
, , , ,

Апарат за пуканки ARIETE 2956

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007154

Апарат за пуканки ARIETE 2956
Димензии (см)

Должина: 14

Длабочина: 18,5

Висина: 30,5

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Придружете го вашиот вечерен филм со семејството или пријателите, со вкусни и крцкави пуканки. Благодарение на специјалниот начин на подготовка со топол воздух, Pop Corn Party Time за помалку од 2 минути претвора 60 грама пченка во миризливи и лесни пуканки, без потреба од нешто да додадете.
– Компактна големина со посебен ретро дизајн инспириран од 50-тите
– Систем за подготовка на пуканки со топол воздух без маснотии и зачини идеален за сосема природна закуска
– Моќност 1100 W
– Подготовка на пуканки 60 гр за помалку од две (2) минути
– Расклопување на компоненти за лесно чистење
– Вклучува диспензер
– 2 години гаранција

Димензии (см)

Должина: 14

Длабочина: 18,5

Висина: 30,5