Апарат за ориз RUSSEL HOBBS 27040-56 • MILD
, , , ,

Апарат за ориз RUSSEL HOBBS 27040-56

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007150

Апарат за ориз
Моќност:500 W
Капацитет:2L
За 14 порции ориз

3.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Апарат за ориз
Моќност:500 W
Капацитет:2L
За 14 порции ориз
Нелеплив слој
Индикаторско светло
Упатство за користење
Чаша за Мерење
Готвење на пареа
Автоматско загревање
Материјал на капакот:стакло
Практичната функција за загревање
Делови безбедни за миење садови – за лесно чистење
Фрекфенција:50 – 60 Hz
Димензија:24.3 x 18.6 x 29.7 cm