Апарат за леб TEFAL PF 210138 • MILD
, , , ,

Апарат за леб TEFAL PF 210138

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013221

Tefal PF210138
Апарат за правење леб
Боја бела
Моќност 650W
12 Програми
безглутенска програма
Опции за грамажа за леб-500g / 750g / 1000g
3 степени на печење
дигитален дисплеј
прозорец на капакот
одложен старт до 15ч

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Tefal PF210138
Апарат за правење леб
Боја бела
Моќност 650W
12 Програми
безглутенска програма
Опции за грамажа за леб-500g / 750g / 1000g
3 степени на печење
дигитален дисплеј
прозорец на капакот
одложен старт до 15ч