XIAOMI Mi Smart Scale 2 • MILD
, ,

XIAOMI Mi Smart Scale 2

XIAOMI Mi
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006388

Напојување: 4хААА батерии
Материјал: Стакло

2.190,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд XIOMI Mi
Димензии 28х28cm
Максимална тежина на мерење 150kgs