-11%
, , ,

Xiaomi Deerma Wireless Vacuum Cleaner VC20 Plus EU

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

6.199,00 ден 6.999,00 ден

На Залиха!

Безжична правосмукалка
боја бела
капацитет на сад 0.6л
батерија 14.4V
2200mAh
моќност 150W
ХЕПА филтрација
до 30 мин. Работа
75dB