Машина за перење WHIRLPOOL TDLR 7220SS EU / N • MILD
-19%
, ,

Машина за перење WHIRLPOOL TDLR 7220SS EU / N

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015308

20.999,00 ден 25.999,00 ден

На Залиха!

Машина за перење со горно полнење со мотор со 5 години гаранција
бела боја
Голем ЛЦД Дисплеј
Капацитет 7кг
1200 вртежи
6th Sense технологија
Fresh Care технологија
Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени
Тајмер
Заклучување од деца
15 програми
Бучност 59dB
Потрошувачка на вода 8500л годишно
А+++ енергетска класа
Димензии ВxШxД 90x40x60 цм