Микробранова печка VIVAX HOME MWO 2079 BG • MILD

Микробранова печка VIVAX HOME MWO 2079 BG

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007688

Моќност: 700 W
Капацитет: 20 литри
Моќност за грил 1000W,
Димензии на микровалната (ШхВхД): 48,8×29,1×38
Дигитално управување, LED екран,
5 степени на моќност
Тајмер со распон од 0:05сек. до 95минути,
Функција за одмрзнување
Комбинирано: микровална + грил
Боја: Црна

5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 700 W
Капацитет : 20 l
дигитално управување, 5 степена на моќност на микровалната,
тајмер 0:05s-95:00min,
функција за одмрзнување шп тежина на производот,
функција на печење во фази,
можност за програмирање за печење пред време,
автоматски изборник за 8 предефинирани програми,
одителско заклучување
Боја: Црна
Димензии (ШxВxД) [cm]: 44×25,9×33,6

Шифра: 1007688 Категорија: