VIVAX HOME EG 4020HZ • MILD
, ,

VIVAX HOME EG 4020HZ

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012331

Моќност: 2200W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Не употребувајте масло!
Канал за истекување на мрснотии

2.399,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Моќност 2200W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа 5
Димензија на плотна 23x43cm
Заштита од прегревање Да