VIVAX HOME DWB-451052B • MILD
-11%
, , ,

VIVAX HOME DWB-451052B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010737

VIVAX HOME DWB-451052B вградна машина за садови
Капацитет (сетови): 10
Број на програми: 5
Поставување на производот: Целосно вградна
Гаранција: 36 месеци
Димензии (ВxШxД): 81,5 x 45 x 57 cm

15.999,00 ден 17.999,00 ден

На Залиха!