VIVAX COOL ACP-18CH50AERI • MILD
, ,

VIVAX COOL ACP-18CH50AERI

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007712

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

50.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 42dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач
Филтер за прашина Да