VIVAX BS-800 • MILD
-16%
, ,

VIVAX BS-800

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007681

Даличински управувач, кабел за напојување, Микрофон

10.890,00 ден 12.999,00 ден

На Залиха!

Безжичен звучник

Моќност:80W
FM,Bluetooth, USB, AUX, микрофон
LED осветлување
Фрекфенција:80Hz – 16kHz
Мултимедиа:MP3/WMA/FLAC/WAV/AAC
Полнење:5-6h
Lithium Battery 4500mAh


Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Димензии 68x31x31cm
Моќност 80W
RMS Моќност 80W
Батерија 4,5 mAh