VIVAX Вградлива микробранова печка MWOB-2015G X • MILD
-6%
, ,

VIVAX Вградлива микробранова печка MWOB-2015G X

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010707

11.299,00 ден 11.999,00 ден

На Залиха!

  • Moќност: 1250 V
  • Волумен на рерната: 20
  • LED Екран
  • Функционална контрола: Дигитална
  • Капацитет: 20 L
  • Дополнителни функции: Функција за одмрзнување, Одмрзнување по тежина на состојката, Сигнал за крај на готвењето, Безбедносна брава за деца
  • Скара снага: 1000
  • Димензии на производот: 34.35 x 59.5 x 38.2 cm
  • Боја: Црни детали од нерѓосувачки челик