VARTA CR2025 • MILD
, ,

VARTA CR2025

VARTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92410

Напон: 3V
Капацитет : 170mAh
Без опција за полнење
Дијаметар: 20mm

240,00 ден

На Залиха!

Спореди