TRINX М116 PRO • MILD
-13%
,

TRINX М116 PRO

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010553

РАМ: 29″*15″/17″/19″/21″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: SHIMANO ST-EF41
Кочница: Alloy Mechanical Disc
Профил на гума: CST 29″*2.1″

18.100,00 ден 20.900,00 ден

На Залиха!