Tesla WF61032M машина за перење • MILD
, ,

Tesla WF61032M машина за перење

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

14.999,00 ден

На Залиха!

Тип: Самостоечка
Енергетска класа: E
Број на вртежи: 1000 врт./мин
капацитет: 6.5 kg
Боја: Бела
Ниво на бучавост: Центрифуга: 74 dB
Начин на полнење: Предно
Одложен старт: Има
Програми: 23
Приклучна моќност: 2050 W
Тежина (Нето): 54 kg
Ширина: 59.5 cm
Висина: 85 cm
Длабочина: 40 cm
Димензии (ШxВxД): 59.5 85 x 40 cm