Tesla WF60831M машина за перење 6,5kg / 800вртeжи • MILD
, ,

Tesla WF60831M машина за перење 6,5kg / 800вртeжи

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

13.999,00 ден

На Залиха!

Тип: Самостоечка
Енергетска класа: E
Број на вртежи: 800 врт./мин
капацитет: 6.5 kg
Боја: Bela
Ниво на бучавост: Центрифуга: 80 dB
Начин на полнење: Предно
Одложен старт: Има
Програми: 23
Приклучна моќност: 2050 W
Потрошувачка на ел. енергија: 69 kWh/100 циклуси
Тежина (Нето): 54 kg
Ширина: 59.5 cm
Висина: 85 cm
Длабочина: 40 cm
Димензии (ШxВxД): 59.5 85 x 40 cm