Tesla WD631M • MILD
, ,

Tesla WD631M

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Капацитет за перење 12
Број на програми 4
Енергетска класа Е
Ниво на бучава 49 dB
Одложен почеток Да
Боја Бела
Димензии (cm) 59,8 x 60 x 84,5

16.999,00 ден

На Залиха!