TESLA NB301BXA • MILD
, ,

TESLA NB301BXA

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012208

Моќност: 1000W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

4.199,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 1000W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 1
Капацитет на сад 1l