TESLA KT301BX • MILD
, ,

TESLA KT301BX

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012213

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,5L
Голема Рачка

1.399,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Капацитет 1,5L
Моќност 2200W
Материјал на изработка INOX + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички