TESLA KT200WX • MILD
, ,

TESLA KT200WX

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012212

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

1.199,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка INOX + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички