TESLA IR302BL • MILD
,

TESLA IR302BL

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012216

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.799,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 380ml
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 1,9m