TESLA IR200R • MILD
,

TESLA IR200R

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012218

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.299,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,3l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 1,9m