TESLA HB100WG • MILD
, ,

TESLA HB100WG

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012204

Моќност: 200W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

799,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 200W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 1