-11%
, ,

TESLA 18000 TT51EX81-1832IAW INV WI-FI

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003820

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

40.999,00 ден 45.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Димензии на надворешна единица 60cm Х 85,3cm Х 35cm
Димензии на внатрешна единица 29,4cm Х 91cm Х 19,5cm
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 42dB
Препорачана површина до 55m2
Начин на контрола Далечински Управувач
Филтер за прашина Да