TEFAL V4920 • MILD
,

TEFAL V4920

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92040

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

2.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,4l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m