TEFAL PP1151VO • MILD
, ,

TEFAL PP1151VO

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003832

Напојување: 3хAAA батерии
Материјал: Стакло

1.299,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Димензии 31х31cm
Максимална тежина на мерење 160kgs