TEFAL HT411 • MILD
, ,

TEFAL HT411

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92050

Моќност: 300W
Турбо Функција

2.690,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Број на брзини 2
Моќност 300W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички