TEFAL GV6350 • MILD
,

TEFAL GV6350

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92033

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

7.790,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 1,2l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m