ST 32 NE 4700 • MILD
, ,

ST 32 NE 4700

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92284

Димензии: 90x56x21cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″

8.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Дијагонала 32″
Резолуција 1366×768 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi НЕ
Јачина на звучници 2x10W
Процесор DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz
RAM | ROM Меморија 1GB | 8GB
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ-45
Светлост 250CD/m2