Tracer T-Watch TW9 NYX • MILD
, ,

Tracer T-Watch TW9 NYX

TRACER
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010694

Команди на допир
Димензии на производот: 3,58×1,34×5,4cm
Тежина: 25gr

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд TRACER
Дисплеј 1,3″ LCD 240x240px
Опции Повици и СМС, модови за спорт, ниво на количина на конзумирана течност, опција за спиење, ниво на отчукување на срце
Подржан оперативен систем Android 5.0, iOS 9.0+
Батерија 100mAh, време на располагање 120h
Додатоци Bluetooth 5.0, G-Sensor,