Smart Bracelet LDK W115 Red • MILD
, ,

Smart Bracelet LDK W115 Red

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010621

Команди на допир
Димензии на производот: 4,62×1,1cm
Тежина: 25gr

999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд LDK
Дисплеј 0,96″ LCD
Опции Повици и СМС, модови за спорт, ниво на крвен притисок, опција за спиење, ниво на отчукување на срце
Подржан оперативен систем Android 5.1, iOS 9.0+
Батерија 80mAh, време на располагање 50h
Додатоци Bluetooth 5.0, G-Sensor,