SIEMENS MQ66120 • MILD
, ,

SIEMENS MQ66120

SIEMENS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92084

Моќност: 600W
Двојни сечива
Димензии: 37,4×6,1×6,1cm

2.199,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SIEMENS
Моќност 280W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да