SIEMENS MQ66110 • MILD
, ,

SIEMENS MQ66110

SIEMENS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92090

Моќност: 600W
Двојни сечива
Димензии: 21×5,5×6,1cm

9.299,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SIEMENS
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да