SIEMENS MQ5B150N • MILD
, ,

SIEMENS MQ5B150N

SIEMENS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92091

Моќност: 300W
Двојни сечива
Димензии: 37,4×6,1×6,1cm

1.399,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SIEMENS
Моќност 300W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да