SENCOR SCP2255SS • MILD
, , ,

SENCOR SCP2255SS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92350

Димензии: 8,2x48x28cm
Број на рингли: 2(1×15 + 1x18cm)
Моќност: 2250W

1.799,00 ден

На Залиха!