Машина за перење SAMSUNG WW90T4540AE1LE • MILD
-15%

Машина за перење SAMSUNG WW90T4540AE1LE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015086

Бела боја
Crystal Gloss врата
Add Wash
9кг запремнина на барабанот
1400 вртежи/мин

29.999,00 ден 35.499,00 ден

На Залиха!

Машина за перење алишта
Бела боја
Crystal Gloss врата
Add Wash
9кг запремнина на барабанот
1400 вртежи/мин
КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ
ЛЦД Дисплеј
DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
14 програми на перење
Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
Smart Check дијагностика
Last memory
Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
Тајмер
Child lock
StayClean фиока
Потрошувачка на вода годишно:9400L
Потрошувачка на енергија годишно:196kWh
Ниво на бучава:53/74dB
Нова Д енергетска класа
ВхШхД 850x600x550 mm

Шифра: 1015086 Категорија: