SAMSUNG WW71T301MWW/LE • MILD
-18%
, ,

SAMSUNG WW71T301MWW/LE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

17.999,00 ден 21.999,00 ден

На Залиха!

Машина за перење алишта
Бела боја
7кг запремнина на барабанот
1200 вртежи/мин
ЛЦД Дисплеј
14 програми
Quick Wash прогрмана која пере мала количина облека за 18 минути
Тајмер
Индикатор за проверка на грешки
Заклучување за деца
Delay End овозможува циклусот на перење да заврши до 24 часа подоцна
Drum Clean технологија за чистење на барабанот
Потрошувачка на вода годишно:11500L
Потрошувачка на енергија годишно:194kWh
Ниво на бучава:65/78dB
А+++ енергетска класа
ВхШхД 850x595x465 mm