SAMSUNG UE50BU8072UXXH • MILD
, ,

SAMSUNG UE50BU8072UXXH

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012433

Димензии: 111,8×68,3,3×2,3cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 50″
Microsoft 365
ConnectShare™
BT5.2
MS12
PQI-2200

40.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Дијагонала 50″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 111,8×68,3,3×2,3cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2