SAMSUNG UE 50 RU7172U • MILD
, ,

SAMSUNG UE 50 RU7172U

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92269

Димензии: 111,5,8×71,8x25cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 50″

30.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Дијагонала 55″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x20W
Димензии 111,5,8×71,8x25cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2