SAMSUNG UE 43 RU 7092 V • MILD
, ,

SAMSUNG UE 43 RU 7092 V

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92270

Димензии: 97,2×56,3×5,8cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 43″

25.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Дијагонала 43″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 97,5×57,4x8cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2