SAMSUNG QE 65 4К Q60BAUXXH • MILD
-15%
, ,

SAMSUNG QE 65 4К Q60BAUXXH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

55.999,00 ден 65.999,00 ден

На Залиха!

Големина на екран
65″
Резолуција
3,840 x 2,160
Закривеност на екранот
N/A
Анти-рефлексија
N/A
Picture Engine
Процесор Quantum Lite 4K
Микро затемнување
Supreme UHD придушување на светло
Оперативен систем
Tizen™
WiFi