SAMSUNG NV70K1340BS / OL • MILD
, ,

SAMSUNG NV70K1340BS / OL

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

39.999,00 ден

На Залиха!

SAMSUNG NV70K1340BS/OL
Вградна фурна
Инокс
Dual fan – технологија на печење со два вентилатори за рамномерно распределување на топлиот воздух
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 70л
Каталитичко самочистење
Тајмер
Тројно стакло на вратата
Заштита од деца
Вклучена тава и решетка
А енергетска класа
Димензии 60x60x56.6 cm