SAMSUNG NV66M3531BS / OL • MILD
-19%
, ,

SAMSUNG NV66M3531BS / OL

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003938

25.999,00 ден 32.000,00 ден

На Залиха!

Вградна фурна
INOX
Dual cook – технологија на печење две рaзлични јадења на две различни нивоа без мешање мириси
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 66л
Push Pull копчиња на вовлекување
Каталитичко самочистење
Тајмер
Тројно стакло на вратата
Заштита од деца
А енергетска класа
Димензии 60x60x56.6 cm