Микробранова печка SAMSUNG MS23F300EEW / EOL • MILD
,

Микробранова печка SAMSUNG MS23F300EEW / EOL

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006765

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Микробранова Печка
Бела боја
Сива рачка
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 23л
Надворешна моќност (Микробранови) 800W
(1.150 W Max)
Eлектронска контроли
EPOXY внатрешност
Стаклена ротирачка чинија

Шифра: 1006765 Категорија: ,